Готови јадења

Ориз, мусака, пекарски компир, макарони, пилешки стек, пилешки прсти, грашок, грав, полнети пиперки, спанаќ, сарма (посна и мрсна), салати (руска, француска, италијнска и др.) се само дел од понудата на  готвени јадења кои секој ден можете да ги најдете во маркетите Вардар, Сити Мол, Ново Лисиче, Горно Лисиче, Капитол, Капиштец, Експрес Собрание, Дебар Маало, Водно, Аеродром, Струмица.